Петро

Швидкі, вичерпні відповіді на питання. Я дуже задоволений і рекомендую всім!

Стас

Благодарю за профессиональную услугу. В будущем воспользуюсь еще из вашего сервиса. Ответы ясны, полны, с ссылкой на законодательство.
Головна сторінка › Для дому › Адміністративне право › Відмова в наданні дозволу на проживання резидента довготермінового ЄС

Відмова в наданні дозволу на проживання резидента довготермінового ЄС

Тетяна Костира

Автор: Тетяна Костира

Я є громадянка Білорусі, понад 6 років проживаю в Польщі на підставі дозволу на проживання в зв'язку з виконанням роботи. Нещодавно я отримала рішення Підляского воєводи про відмову у наданні мені дозволу на проживання резидента довготермінового ЄС, оскільки я перебільшила дозволений термін перебування за кордоном. Додам що перебування це було пов'язане з виконанням роботи. Чи маю шанс на позитивне вирішення цієї справи?
 
Згідно зі ст.65 Закону про іноземців дозвіл на проживання довготермінового резидента ЄС надається іноземцю, який безпосередньо перед поданням заяви на такий дозвіл перебував легально і безперервно на території Польщі, не менше 5 років.
Умовою отримання дозволу на проживання резидента довготермінового ЄС є безперервне перебування іноземця на території Польщі. Перебування іноземця на території Польщі, яке становить підставу для надання дозволу на проживання резидента довготермінового ЄС вважається безперервним, якщо жодна з перерв не була довшою за 12 місяців і в сумі не перевищила 18 місяців в період легального перебування на території ЄС.
Безперервне перебування , відповідно легальне, повинно розумітися як фактична, фізична присутність іноземця на території Польщі, для його асиміляції з місцевою громадою і побудовою міцних особистих і економічних відносин.
У ситуації, коли іноземець не відповідає усім умовам для надання такого дозволу,воєвода видає рішення про відмову надання дозволу на проживання резидента довготермінового ЄС.
Однак, що надзвичайно важливо у даній справі, перерва у перебуванні на території Польщі може бути довшою за вказану у законі, якщо вона пов'язана з виконанням професійних обов'язків. У зверненні проти рішення воєводи Підляського саме на цьому потрібно акцентувати увагу і представити відповідні докази.
Відповідно до ст.77 п.1 адміністративного процесуального кодексу, адміністративний орган зобов'язаний ретельно зібрати і переглянути всі матеріали, що мають доказове значення. Згідно з положенням ст.75 п.1 КАС, доказом вважається все, що може  допомогти прояснити справу і не суперечить закону.
Оцінкою матеріалу доказового займається орган , який здійснює провадження і який повинен в роз'ясненні рішення вказати докази на які він посилається і причини, чому інші докази не беруться до уваги у  розгляді цієї справи.
У той же час, повідомляємо Вам , що наш офіс займається апеляційним провадженням у справі відмови надання дозволу на проживання резидента довготермінового ЄС на території цілої Польщі і готові допомогти Вам в цій справі.
 

Теги для цієї статті: відмова, резидент

* Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований
У січні 2020 року набирають чинності змінені положення Закону про автомобільний транспорт,...
Умови отримання дозволу на постійне проживання регулюються нормативно-правовим...
Відповідно до ст. 88 Закону про іноземців, іноземцю видається рішення про зобов’язання...
Питання, пов’язані з відбуванням покарання в системі електронного нагляду, регулюються...
На жаль, описана вами ситуація дуже поширена, як на рівні воєвод, так і у  справах,...
Перш за все, іноземець повинен пам’ятати, що зобов’язаний протягом 15 робочих...
Для того, щоб виконувати легально роботу, ваш працівник повинен мати заяву про намір...
Я не поділяю думки польського консула щодо неможливості оформлення візи вашій дружині,...
Відповідно до ст. 116 Закону про іноземців, крім випадків, зазначених у ст. 99 п 1 Закону...
Дуже часто постає питання, яке піднімає один з батьків, котрий на одинці залишився...
У нашій країні, на превеликий жаль, з кожним роком збільшується число розлучень. Кожен...
З 15 серпня ц. р. польський президент може надавати громадянство всім іноземцям, незалежно...
Права особи, якій надано Карту Поляка, як і умови її надання, втрату терміну дії і...
Міністерство соціальної політики України з прийняттям нового Закону України «Про...
Згідно з присланим рішенням, що стосується громадянина України, його депортовано...
Низький рівень правової культури громадян часто не тільки не дає можливість знайти...
Згідно з даними державної служби зайнятості України станом на 1 грудня 2012 р. на обліку...