Петро

Швидкі, вичерпні відповіді на питання. Я дуже задоволений і рекомендую всім!

Стас

Благодарю за профессиональную услугу. В будущем воспользуюсь еще из вашего сервиса. Ответы ясны, полны, с ссылкой на законодательство.
Головна сторінка › Для дому › Сімейне право › Шлюб з громадянкою Тунісу

Шлюб з громадянкою Тунісу

Тетяна Костира

Автор: 111Тетяна Костира

Із серії виправлення відповідей конкуруючих порталів,які пропонують вирішення юридичних питань пов’язаних з іноземцями, детальніше розглянемо одну з таких відповідей, опубліковану на порталі, що надає юридичні консультації онлайн.Клієнт порталу звертається з наступною  проблемою “Я скоро одружуюсь з громадянкою Тунісу.Шлюб візьмемо в Тунісі.Жити пізніше хочемо в Польщі.Як узаконити шлюб і отримати візу для дружини(я не відповідаю умовам для надання їй запрошення- орендую житло)? Що зробити, щоб отримати карту постійного проживання?Які права надає ця карта?Чи отримавши її, дружина зможе подорожувати по Європейському Союзі і працювати на його території( в майбутньому плануємо оселитися в одному з країв ЄС)?”
 
Аналізуючи відповідь юриста порталу, знаходимо неймовірні юридичні рішення, які на жаль, не підпадають під дію чинного законодавства. Нижче наводжу приклад одного з них разом з моїм коментарем, однак ціла відповідь, що стосується шлюбу з туніскою містить багато теорій, які потребують обговорення, напр., про безкоштовну карту на проживання, карту на проживання терміном на 5 років, запрошення з нотаріально завіреним підписом, не врахування нюансів пов’язаних з видаванням віз з метою проживання, а також,процедури підтвердження нефіктивності шлюбу при поданні заяви на дозвіл на проживання.
 
“Якщо ви вирішили одружитися з громадянкою Тунісу за кордоном, ви можете це зробити в консульстві Республіки Польща або в місцевому управлінні реєстрації актів цивільного стану. В першому випадку вам необхідно пред’явити свідоцтво про народження і дійсні паспорти. Якщо ви захочете одружитись в місцевому управлінні реєстрації актів стану цивільного, найкраще буде самим дізнатись, які документи їм необхідні”
 
На жаль, жодна з інформацій наведених в цій відповіді, не відповідає дійсності.По перше, згідно ст.26 Консульського статуту- Консул здійснює реєстрацію шлюбу, прізвищ  подружжя і дітей тільки в тому разі, якщо подружжя є громадянами Польщі.
 
Як випливає з вище зазначеного закону,консул не може зареєструвати шлюб між громадянкою Тунісу і громадянином Польщі, для цього необхідно, щоб дві особи були громадянами Польщі.
 
Цікавою є також інформація про безпроблемну реєстрацію шлюбу у Тунісі.Порталу юридичних консультацій нагадуємо, що Туніс є однією з країн Північної Африки, де сповідують іслам. Закони Тунісу, безперечно, дозволяють тунісцю взяти шлюб з іноземкою, але ні в якому разі не дозволяють громадянці Тунісу взяти шлюб з іноземцем, який не визнає іслам.
 
На цьому закінчу коментування подальшої частини відповідей цього порталу, а наших клієнтів застерігаємо щодо використання порталів, які не мають уявлення про складності пов’язані з законом про іноземців.

Теги для цієї статті:

* Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований
У січні 2020 року набирають чинності змінені положення Закону про автомобільний транспорт,...
Умови отримання дозволу на постійне проживання регулюються нормативно-правовим...
Відповідно до ст. 88 Закону про іноземців, іноземцю видається рішення про зобов’язання...
Питання, пов’язані з відбуванням покарання в системі електронного нагляду, регулюються...
На жаль, описана вами ситуація дуже поширена, як на рівні воєвод, так і у  справах,...
Перш за все, іноземець повинен пам’ятати, що зобов’язаний протягом 15 робочих...
Для того, щоб виконувати легально роботу, ваш працівник повинен мати заяву про намір...
Я не поділяю думки польського консула щодо неможливості оформлення візи вашій дружині,...
Відповідно до ст. 116 Закону про іноземців, крім випадків, зазначених у ст. 99 п 1 Закону...
Дуже часто постає питання, яке піднімає один з батьків, котрий на одинці залишився...
У нашій країні, на превеликий жаль, з кожним роком збільшується число розлучень. Кожен...
З 15 серпня ц. р. польський президент може надавати громадянство всім іноземцям, незалежно...
Права особи, якій надано Карту Поляка, як і умови її надання, втрату терміну дії і...
Міністерство соціальної політики України з прийняттям нового Закону України «Про...
Згідно з присланим рішенням, що стосується громадянина України, його депортовано...
Низький рівень правової культури громадян часто не тільки не дає можливість знайти...
Згідно з даними державної служби зайнятості України станом на 1 грудня 2012 р. на обліку...