Отримання польського паспорта(громадянства) - Юридична консультація он-лайн

Петро

Швидкі, вичерпні відповіді на питання. Я дуже задоволений і рекомендую всім!

Стас

Благодарю за профессиональную услугу. В будущем воспользуюсь еще из вашего сервиса. Ответы ясны, полны, с ссылкой на законодательство.
Головна сторінка › Для дому › Адміністративне право › Отримання польського паспорта(громадянства)

Отримання польського паспорта(громадянства)

Тетяна Костира

Автор: Тетяна Костира

Мій чоловік не відвідував жодної польської школи, тому у нього немає жодного документа, що підтверджує його знання польської мови. З того, що мені відомо, мій чоловік може подати заяву на отримання громадянства Польщі до президента, тільки лякає мене, що його рішення не підлягає оскарженню. Моє питання- які маємо шанси на позитивне рішення у нашій ситуації?
 
Що стосується надання громадянства президентом Польщі, то це лише його рішення, кому це громадянство надати, а кому ні. З досвіду знаємо, що позитивні рішення часто отримують особи, які, на нашу думку, не повинні отримати громадянство, з іншої сторони особи, які здається повинні отримати громадянство- не отримують. Слід також зазначити, що у поданні такої заяви є більше формальностей ніж у поданні заяви на визнання польським громадянином. З іншої сторони, у процесі розгляду справи на отримання польського громадянства, не вноситься оплата за розгляд справи.
 
На мою думку, оскільки ваш чоловік відповідає майже всім умовам, які дають йому право вважатися громадянином Польщі, розумно зосередитися на процедурі, яка гарантує отримання громадянства за умови дотримання законодавчих вимог.
 
Як влучно ви зауважили, однією з вимог є офіційне підтвердження знання польської мови, про яке йдеться у ст.11а Закону про польську мову від 7 жовтня 1999року, свідоцтво про закінчення школи у Польщі або свідоцтво про закінчення школи за кордоном з польською мовою викладання, якщо це необхідно.
 
На даний час, чоловік ваш має скласти іспит на знання польської мови. Державні сертифікаційні іспити з польської мови, як іноземної, призначенні для визначення компетенцій з польської мови незалежно від навчальних закладів, навчальних програм, матеріалів та методів, що використовуються. Знання польської мови визначається як здатність розуміти сучасну письмову та розмовну польську мову та вміння використовувати її в мові та письмі.
 
Закон про громадянство не визначає на якому рівні іноземець повинен володіти польською мовою, тому передбачається, що базовий рівень B1- є достатнім. Вартість екзамену- 60 євро.
 
У вас є правові проблеми? Зверніться до наших фахівців!
* Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований
У січні 2020 року набирають чинності змінені положення Закону про автомобільний транспорт,...
Умови отримання дозволу на постійне проживання регулюються нормативно-правовим...
Відповідно до ст. 88 Закону про іноземців, іноземцю видається рішення про зобов’язання...
Питання, пов’язані з відбуванням покарання в системі електронного нагляду, регулюються...
На жаль, описана вами ситуація дуже поширена, як на рівні воєвод, так і у  справах,...
Перш за все, іноземець повинен пам’ятати, що зобов’язаний протягом 15 робочих...
Для того, щоб виконувати легально роботу, ваш працівник повинен мати заяву про намір...
Я не поділяю думки польського консула щодо неможливості оформлення візи вашій дружині,...
Відповідно до ст. 116 Закону про іноземців, крім випадків, зазначених у ст. 99 п 1 Закону...
Дуже часто постає питання, яке піднімає один з батьків, котрий на одинці залишився...
У нашій країні, на превеликий жаль, з кожним роком збільшується число розлучень. Кожен...
З 15 серпня ц. р. польський президент може надавати громадянство всім іноземцям, незалежно...
Права особи, якій надано Карту Поляка, як і умови її надання, втрату терміну дії і...
Міністерство соціальної політики України з прийняттям нового Закону України «Про...
Згідно з присланим рішенням, що стосується громадянина України, його депортовано...
Низький рівень правової культури громадян часто не тільки не дає можливість знайти...
Згідно з даними державної служби зайнятості України станом на 1 грудня 2012 р. на обліку...