Запрошення іноземця товариством з обмеженою відповідальністю - Юридична консультація он-лайн

Петро

Швидкі, вичерпні відповіді на питання. Я дуже задоволений і рекомендую всім!

Стас

Благодарю за профессиональную услугу. В будущем воспользуюсь еще из вашего сервиса. Ответы ясны, полны, с ссылкой на законодательство.
Головна сторінка › Для дому › Трудове право › Запрошення іноземця товариством з обмеженою відповідальністю

Запрошення іноземця товариством з обмеженою відповідальністю

Тетяна Костира

Автор: Тетяна Костира

Я є громадянин Росії. Маю карту поляка, але не маю дозволу на проживання. У Польщі веду підприємницьку діяльність у формі товариства з обмеженою відповідальністю. Нещодавно в управлінні у справах іноземців поінформували мене, що товариство не може запросити іноземця, оскільки я не маю польського громадянства.Чи це є правдою?
 
Відповідно до Закону про іноземців(ст.16 п.1 з.3) запрошення може бути видане юридичною особою або організаційною одиницею, яка не має юридичної особи, офіс якої знаходиться на території Республіки Польща.
 
Відповідно до положень Цивільного Кодексу(ст.38) юридичними особами є казначейства і організаційні одиниці, яким особливі положення надають юридичну особу. Іншими юридичними особами в цивільному праві найчастіше є кооперативи і комерційні компанії (юридичні особи релігійні, хоча численні, рідко зустрічаються в цивільному праві). Чи мають ці інші організації юридичну особу, вирішують положення окремих законів, включаючи закони, які закликають або надають юридичну особу конкретним суб'єктам(напр. костелу або іншій релігійній організації), а також закон, який регулює в цілому правила створення та функціонування юридичних осіб(до них відносяться, наприклад, такі положення, як Кодекс комерційних компаній або кооперативний закон). Для того, щоб визначити чи має конкретний суб'єкт юридичну особу і за посередництвом яких органів він діє в цивільному праві, необхідно, в будь-якому випадку, переглянути Статут або угоду про призначення юридичної особи.
 
Відповідно до положень Кодексу комерційних компаній (ст.12) товариство з обмеженою відповідальністю в організації або акціонерне товариство в організації в момент здійснення впису до реєстру стає товариством з обмеженою відповідальністю або акціонерним товариством і отримує юридичну особу.
 
Закон про іноземців жодним чином не пов'язує можливість отримання запрошення для іноземця з громадянством осіб, що входять в склад керівних органів товариства з обмеженою відповідальністю, а також громадянства акціонерів цієї компанії.
 
У вас є правові проблеми? Зверніться до наших фахівців!
* Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований
На жаль, описана вами ситуація дуже поширена, як на рівні воєвод, так і у  справах,...
Перш за все, іноземець повинен пам’ятати, що зобов’язаний протягом 15 робочих...
Для того, щоб виконувати легально роботу, ваш працівник повинен мати заяву про намір...
Я не поділяю думки польського консула щодо неможливості оформлення візи вашій дружині,...
Відповідно до ст. 116 Закону про іноземців, крім випадків, зазначених у ст. 99 п 1 Закону...
У своїй щоденній діяльності ми часто стикаємося з запитаннями про можливість “купити...
Відповідно до ст. 113 Закону про іноземців, іноземець, якому надано дозвіл на тимчасове...
З поданих вами документів видно, що воєвода Куявсько-Поморський видав вашому працівнику...
Питання, яке ви порушили, регулюється Законом від 7 жовтня 2008 року про зміну імені...
Дуже часто постає питання, яке піднімає один з батьків, котрий на одинці залишився...
У нашій країні, на превеликий жаль, з кожним роком збільшується число розлучень. Кожен...
З 15 серпня ц. р. польський президент може надавати громадянство всім іноземцям, незалежно...
Права особи, якій надано Карту Поляка, як і умови її надання, втрату терміну дії і...
Міністерство соціальної політики України з прийняттям нового Закону України «Про...
Згідно з присланим рішенням, що стосується громадянина України, його депортовано...
Низький рівень правової культури громадян часто не тільки не дає можливість знайти...
Згідно з даними державної служби зайнятості України станом на 1 грудня 2012 р. на обліку...