Польське громадянство, коли дідусь/бабуся були громадянами Польщі - Юридична консультація он-лайн

Петро

Швидкі, вичерпні відповіді на питання. Я дуже задоволений і рекомендую всім!

Стас

Благодарю за профессиональную услугу. В будущем воспользуюсь еще из вашего сервиса. Ответы ясны, полны, с ссылкой на законодательство.
Головна сторінка › Для дому › Адміністративне право › Польське громадянство, коли дідусь/бабуся були громадянами Польщі

Польське громадянство, коли дідусь/бабуся були громадянами Польщі

Тетяна Костира

Автор: Тетяна Костира

Я є громадянином Росії. Декілька років веду в Польщі бізнес у формі ТзОВ.Моя бабуся є полька. Які, на даний час, я маю шанси на отримання польського громадянства або карти проживання?

На мій погляд, на даний час немає підстав стверджувати, що Ви є польським громадянином.
 
Відповідно до ст.4 Закону про громадянство, дитина отримує громадянство польське з народження коли двоє батьків є громадянами Польщі , або ж один з батьків є громадянином Польщі, а інший є невідомим, або невизначене його громадянство, або є особою без громадянства.
 
Важливим, в даній ситуації, може бути Закон про репатріацію від 2000 року і в цьому законі бачу єдину можливість на отримання польського громадянства.
 
Згідно змісту Закону про репатріацію, за репатріанта визнається особа польського походження, яка приїхала до Польщі на підставі національної візи з метою репатріації і наміром поселитися у Польщі. За особу польського походження, у розумінні цього закону, вважається особа в якої принаймні один/одна з дідусів/бабусь був/була польської національності. Крім того, репатріант повинен довести свій зв’язок з Польщею, через знання польської мови, польських традицій і звичаїв.
 
Національна віза з метою репатріації може бути видана особі польського походження, яка до дня набуття чинності Закону до 01 січня 2001 року постійно проживала на території Республіки Вірменія, Республіки Азербайджан, Республіки Грузія, Республіки Казахстан, Республіки Киргистан, Республіки Таджикистан, Республіки Туркменістан, Республіки Узбекистан або азійської частини Російської Федерації.
 
Якщо Ви не відповідаєте вищевказаним умовам, на даний момент залишається тільки подати заяву на дозвіл на поселення відповідно до положень Конституції Республіки Польща. Відповідно до ст.52 Конституції Республіки Польща особа, якій підтверджено її польське походження згідно закону, може поселитися на постійно на території Польщі .
 
У вас є правові проблеми? Зверніться до наших фахівців!
* Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований
У січні 2020 року набирають чинності змінені положення Закону про автомобільний транспорт,...
Умови отримання дозволу на постійне проживання регулюються нормативно-правовим...
Відповідно до ст. 88 Закону про іноземців, іноземцю видається рішення про зобов’язання...
Питання, пов’язані з відбуванням покарання в системі електронного нагляду, регулюються...
На жаль, описана вами ситуація дуже поширена, як на рівні воєвод, так і у  справах,...
Перш за все, іноземець повинен пам’ятати, що зобов’язаний протягом 15 робочих...
Для того, щоб виконувати легально роботу, ваш працівник повинен мати заяву про намір...
Я не поділяю думки польського консула щодо неможливості оформлення візи вашій дружині,...
Відповідно до ст. 116 Закону про іноземців, крім випадків, зазначених у ст. 99 п 1 Закону...
Дуже часто постає питання, яке піднімає один з батьків, котрий на одинці залишився...
У нашій країні, на превеликий жаль, з кожним роком збільшується число розлучень. Кожен...
З 15 серпня ц. р. польський президент може надавати громадянство всім іноземцям, незалежно...
Права особи, якій надано Карту Поляка, як і умови її надання, втрату терміну дії і...
Міністерство соціальної політики України з прийняттям нового Закону України «Про...
Згідно з присланим рішенням, що стосується громадянина України, його депортовано...
Низький рівень правової культури громадян часто не тільки не дає можливість знайти...
Згідно з даними державної служби зайнятості України станом на 1 грудня 2012 р. на обліку...