Петро

Швидкі, вичерпні відповіді на питання. Я дуже задоволений і рекомендую всім!

Стас

Благодарю за профессиональную услугу. В будущем воспользуюсь еще из вашего сервиса. Ответы ясны, полны, с ссылкой на законодательство.
Головна сторінка › Для дому › Адміністративне право › Продовження перебування та візи в Польщі

Продовження перебування та візи в Польщі

Тетяна Костира

Автор: Тетяна Костира

Я хотів би отримати кілька порад щодо своєї справи. Я зараз гостюю у своєї дівчини на основі туристичної візи.Згідно з законом, моє легальне перебування закінчується в Польщі через місяць. Я хотів би продовжити своє перебування в Польщі через можливість проживання з моєю дівчиною. З цією метою, останні півтора місяці я витратив на пошук роботи, на жаль, безрезультатно. Я хочу запитати, чи існує інша реальна можливість отримання дозволу на проживання. Родом я з Філіпін, навчався у Франції. Що стосується фінансового питання, я можу підтвердити спроможність утримувати себе в Польщі кілька місяців. Чи мають іноземці якийсь шанс в даній ситуації?

Відповідно до положень Закону про іноземців, іноземцю надається дозвіл на тимчасове проживання, якщо він підтвердить мету свого перебування термін якої більший ніж 3 місяці. Заяву на дозвіл на тимчасове проживання слід подавати не пізніше останнього дня легального перебування іноземця в Польщі, і тоді перебування іноземця вважається законним  до дня, коли рішення про надання дозволу стало остаточним.
 
Беззаперечно, причиною надання дозволу на тимчасове проживання є захист сімейного життя іноземця. Відповідно до ст.8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, кожен має право на повагу до свого приватного і сімейного життя, до свого житла і кореспонденції.
 
Захисту цьому підлягають не тільки офіційні шлюби, але і цивільні. Що стосується цивільного шлюбу, потрібно,на основі оцінки фактів, підтвердження, що такий шлюб дійсно існує.
 
У вашій ситуації, щоб продовжити перебування в Польщі , доцільно подати заяву на дозвіл на тимчасове проживання. У ході розгляду справи, крім підтвердження стосунків з партнеркою, також потрібно буде довести, що у вас є стабільне та регулярне джерело доходу, з цією метою доцільним буде підписати договір про фінансову допомогу зі сторони вашої партнерки, в якому вона зобов’язується щомісяці оплачувати певну суму під час вашого перебування в Польщі.
 
Ви можете замовити юридичний супровід вашої справи в нашій фірмі -вартість розгляду справи, за винятком адміністративних зборів, становить 1500зл.
 

Теги для цієї статті: віза, іноземець, перебування, польща

* Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований
У січні 2020 року набирають чинності змінені положення Закону про автомобільний транспорт,...
Умови отримання дозволу на постійне проживання регулюються нормативно-правовим...
Відповідно до ст. 88 Закону про іноземців, іноземцю видається рішення про зобов’язання...
Питання, пов’язані з відбуванням покарання в системі електронного нагляду, регулюються...
На жаль, описана вами ситуація дуже поширена, як на рівні воєвод, так і у  справах,...
Перш за все, іноземець повинен пам’ятати, що зобов’язаний протягом 15 робочих...
Для того, щоб виконувати легально роботу, ваш працівник повинен мати заяву про намір...
Я не поділяю думки польського консула щодо неможливості оформлення візи вашій дружині,...
Відповідно до ст. 116 Закону про іноземців, крім випадків, зазначених у ст. 99 п 1 Закону...
Дуже часто постає питання, яке піднімає один з батьків, котрий на одинці залишився...
У нашій країні, на превеликий жаль, з кожним роком збільшується число розлучень. Кожен...
З 15 серпня ц. р. польський президент може надавати громадянство всім іноземцям, незалежно...
Права особи, якій надано Карту Поляка, як і умови її надання, втрату терміну дії і...
Міністерство соціальної політики України з прийняттям нового Закону України «Про...
Згідно з присланим рішенням, що стосується громадянина України, його депортовано...
Низький рівень правової культури громадян часто не тільки не дає можливість знайти...
Згідно з даними державної служби зайнятості України станом на 1 грудня 2012 р. на обліку...