Петро

Швидкі, вичерпні відповіді на питання. Я дуже задоволений і рекомендую всім!

Стас

Благодарю за профессиональную услугу. В будущем воспользуюсь еще из вашего сервиса. Ответы ясны, полны, с ссылкой на законодательство.
Головна сторінка › Для дому › Трудове право › Дозвіл на тимчасове проживання і роботу

Дозвіл на тимчасове проживання і роботу

Тетяна Костира

Автор: Тетяна Костира

Я з України.Віза закінчується в вересні 2014р., була відкрита на 180 днів на підставі освядчення(піврічне запрошення на роботу). 10 серпня 2014р., протягом дії терміну моєї візи, я подала заяву на дозвіл на тимчасове проживання у відділ до справ іноземців воєводського управління. Маю запевненну роботу і прописку, але з огляду на документи, не можу продовжити освядчення в управлінні праці.Управління не може видати наступного дозволу під час строку дії попереднього.Не знаю на яких умовах можу залишитись в Польщі і виробляти тимчасовий побит?Прошу про допомогу, боюся повертатись на Україну зараз.
 

 

Виконання робіт іноземцями на території Польщі без отримання дозволу на роботу(zezwolenia na pracę ) є можливе, якщо іноземці є громадянами України і працюють в терміні, який не перевищує 6 місяців протягом наступних 12 місяців, незалежно від кількості суб’єктів, які довіряють їм роботу і на підставі договору укладеному в письмовій формі, а також,якщо перед початком роботи іноземця, була зареєстрована письмово заява цього суб’єкта про доручення виконання роботи цьому іноземцеві в Управлінні Праці, яке є відповідним до місця постійного проживання роботодавця або місця знаходження офісу суб’єкта, який доручає виконання роботи.
 
Проте, неможливо продовжити цей дозвіл одразу через 6 місяців роботи.У такій ситуації необхідно отримати дозвіл на працевлаштування типу А. Починаючи з 1 травня 2014р. можна подати заяву на отримання цього дозволу в поєднанній процедурі. 
 
Згідно ст.98 Закону про іноземців, дозвіл на тимчасове проживання  надається на прохання іноземця, якщо він відповідає вимогам, визначеними для заявленої мети перебування і обставини, які є підставою для подання заявки на цей дозвіл, обгрунтовують його перебування на території Республіки Польща на період, що перевищує 3 місяці.
 
Дозвіл на тимчасове проживання надається на строк, необхідний для досягнення мети перебування іноземця на території Республіки Польща, але не більше ніж на 3 роки.
 
Дозвіл на тимчасове проживання та роботу надаються, коли метою перебування іноземця на території Польщі є виконання робіт, а іноземець має:
 
1. медичне страхування, згідно Закону від 27 серпня 2004року Про послуги з охорони здоров’я, що фінансуються з державних коштів, або підтвердження покриття страховиком витрат на лікування на території Республіки Польща;
 
2.джерело стабільного та регулярного доходу, достатнього для покриття витрат для себе і членів родини,які є на утриманню;
 
3.іноземець має місце проживання на території Польщі;
 
4.суб’єкт, який доручає роботу, не може задовільнити кадрові потреби на місцевому ринку праці;
 
5.сума винагороди, яка прописана в отриманому іноземцем договорі з суб’єктом, який доручає виконання робіт, і є підставою для виконання робіт та укладений в письмовій формі, не є нижчою суми винагороди працівників, які виконують аналогічну роботу, на аналогічній посаді, за таку саму кількість пропрацьованих годин;
 
Крім того, необхідно додати до заяви інформацію старости про неможливість задовільнити потреби роботодавця на місцевому ринку праці.
 
На даний час, ви повинні скоригувати складену вами заяву і додати інформацію від старости.Також ви можете доручити нам ведення вашої справи.
 

Теги для цієї статті: дозвіл на роботу

* Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований
У січні 2020 року набирають чинності змінені положення Закону про автомобільний транспорт,...
Умови отримання дозволу на постійне проживання регулюються нормативно-правовим...
Відповідно до ст. 88 Закону про іноземців, іноземцю видається рішення про зобов’язання...
Питання, пов’язані з відбуванням покарання в системі електронного нагляду, регулюються...
На жаль, описана вами ситуація дуже поширена, як на рівні воєвод, так і у  справах,...
Перш за все, іноземець повинен пам’ятати, що зобов’язаний протягом 15 робочих...
Для того, щоб виконувати легально роботу, ваш працівник повинен мати заяву про намір...
Я не поділяю думки польського консула щодо неможливості оформлення візи вашій дружині,...
Відповідно до ст. 116 Закону про іноземців, крім випадків, зазначених у ст. 99 п 1 Закону...
Дуже часто постає питання, яке піднімає один з батьків, котрий на одинці залишився...
У нашій країні, на превеликий жаль, з кожним роком збільшується число розлучень. Кожен...
З 15 серпня ц. р. польський президент може надавати громадянство всім іноземцям, незалежно...
Права особи, якій надано Карту Поляка, як і умови її надання, втрату терміну дії і...
Міністерство соціальної політики України з прийняттям нового Закону України «Про...
Згідно з присланим рішенням, що стосується громадянина України, його депортовано...
Низький рівень правової культури громадян часто не тільки не дає можливість знайти...
Згідно з даними державної служби зайнятості України станом на 1 грудня 2012 р. на обліку...