Депортація з Польщі і повторна заява на отримання візи - Адміністративне право - Юридична консультація он-лайн

Петро

Швидкі, вичерпні відповіді на питання. Я дуже задоволений і рекомендую всім!

Стас

Благодарю за профессиональную услугу. В будущем воспользуюсь еще из вашего сервиса. Ответы ясны, полны, с ссылкой на законодательство.
Головна сторінка › Для дому › Адміністративне право › Депортація з Польщі і повторна заява на отримання візи

Депортація з Польщі і повторна заява на отримання візи

Тетяна Костира

Автор: Тетяна Костира

Мій знайомий - громадянин України - отримав рішення, яке наказує йому виїхати з Польщі з подальшою забороною в'їзду. Чи міг би він в майбутньому повторно старатися отримати польську візу ?

Згідно з присланим рішенням, що стосується громадянина України, його депортовано з Польщі терміном на 1 рік від дня виконання рішення, тобто виїзду з Польщі.
 
Питання, пов’язані з отриманням візи регулює розділ 3 Закону про іноземців. Згідно зі ст. 25 Закону про іноземців візу видається як Шенген візу або візу національну для цілей, зазначених в законі.
 
Відповідно до Закону про іноземців - іноземцю може бути відмовлено у візі, якщо його дані знаходяться в списку іноземців, перебування яких на території Польщі є небажаним, його дані зноходяться також в інформаційній системі Шенген в цілях відмови у в'їзді.
 
Якщо дані іноземця, який хоче отримати національну візу, знаходяться в інформаційній системі Шенген в цілях відмови у в'їзді, і є серйозні причини у видачі візи, про які іде мова в ст. 30 розділ 2 Закону про іноземців, то в такому випадку консул, який розглядає  заяву на видачу візи за посередництвом головного начальника міліції, діє на підставі ст. 25 розділу 1 Виконавчої Конвенції Шенген, опираючись на висновок краю Шенген зони, який вписав іноземця до інформаційної системи як особу небажану на свої території.
 
Після виїзду з Польщі і закінченню терміну, вказаного в рішенні, Ваш знайомий може повторно старатися про отримання візи до Польщі. Від себе додам, що рішення про депортацію іноземця не виконується, якщо іноземець перебуває в шлюбі з громадянином Польщі, або якщо є підстави для надання толерантного перебування в цій країні.
У вас є правові проблеми? Зверніться до наших фахівців!

Теги для цієї статті: візи, депортації, польща

2014-09-29 01:27 славик napisał(a):
У мене робоча віза до 23 листопада.Якщо я покину Польшу 1-ого Грудня , чи отримую я депортацію ??? Підкажіть
* Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований
Хто може бути суб’єктом права на вторинну безоплатну правову допомогу? Які права...
10 грудня 2012 року відбувся “круглий стіл”, де обговорювалися окремі питання...
Яким вимогам чинного законодавства України повинен відповідати договір купівлі-продажу...
Згідно з даними державної служби зайнятості України станом на 1 грудня 2012 р. на обліку...
Чи в бізнесі можна довіряти? Зі слів відомого американського підприємця Лідо Ентоні...
Низький рівень правової культури громадян часто не тільки не дає можливість знайти...
У багатьох осіб державна служба зайнятості України асоціюється виключно з місцем...
13 - 14 листопада 2012 року відбулась дводенна міжнародна конференція «Суддівська...
В попередній статті, присвяченій особливостям працевлаштування іноземців в Україні...
Згідно з присланим рішенням, що стосується громадянина України, його депортовано...
Згідно з даними державної служби зайнятості України станом на 1 грудня 2012 р. на обліку...