Петро

Швидкі, вичерпні відповіді на питання. Я дуже задоволений і рекомендую всім!

Стас

Благодарю за профессиональную услугу. В будущем воспользуюсь еще из вашего сервиса. Ответы ясны, полны, с ссылкой на законодательство.

Потребуєш юридичного висновку або складання заяв, офіційних листів, звернень та інших юридичних документів? Заповни вказаний нижче формуляр:


:*
:*
*

2012-09-08 14:24 Роман napisał(a):
Перший раз скористався з послуг «інтернет-юристів». Професіоналізм і швидкість відповідей. Задав 5 додаткових питань по справі і отримав вичерпну відповідь. Рекомендую всім! В разі проблем з права в майбутньому, скористаюся знову послугами сайту.
2012-09-11 12:24 Евгеній napisał(a):
Дуже прозоре роз'яснення теми на зрозумілій мові для людини, що не має нічого спільного з нюансами права. Вичерпні відповіді і справді дуже швидкий і професійний сервіс. Сердечно всім рекомендую.
2013-04-12 03:45 Roksi napisał(a):
Довгий час намагалася відкрити власний бізнес в Польщі. Потребувала чіткої юридичної оцінки. Звернулась до "LexVin" І дякуючи їхнім порадам ось вже півроку як я успішна бізнес леді. Щиро дякую команді професіоналів "LexVin". Рекомендую всім іноземцям - тут Ви зустрінетесь з допомогою.