Петро

Швидкі, вичерпні відповіді на питання. Я дуже задоволений і рекомендую всім!

Стас

Благодарю за профессиональную услугу. В будущем воспользуюсь еще из вашего сервиса. Ответы ясны, полны, с ссылкой на законодательство.
Маєш проблеми з польським законодавством? Отримав депортацію (заборону в’їзду до Польщі), а може не знаєш як домогтися аліментів від громадянина Польщі, роботодавець не виплатив заробітну плату, чи маєш інші юридичні проблеми? Не чекай. Зв’яжися з нами. Вже понад 15 років допомагаємо громадянам України у вирішенні проблем пов’язаних з польським адміністративним, цивільним, сімейним, карним і господарським правом. Не чекай, заповни форму і відправ нам e-mail за адресою ukraina@lexvin.pl або зателефонуй за номером 0038 063 021 8539

:*
:*
*

2012-09-08 14:24 Роман napisał(a):
Перший раз скористався з послуг «інтернет-юристів». Професіоналізм і швидкість відповідей. Задав 5 додаткових питань по справі і отримав вичерпну відповідь. Рекомендую всім! В разі проблем з права в майбутньому, скористаюся знову послугами сайту.
2012-09-11 12:24 Евгеній napisał(a):
Дуже прозоре роз'яснення теми на зрозумілій мові для людини, що не має нічого спільного з нюансами права. Вичерпні відповіді і справді дуже швидкий і професійний сервіс. Сердечно всім рекомендую.
2013-04-12 03:45 Roksi napisał(a):
Довгий час намагалася відкрити власний бізнес в Польщі. Потребувала чіткої юридичної оцінки. Звернулась до "LexVin" І дякуючи їхнім порадам ось вже півроку як я успішна бізнес леді. Щиро дякую команді професіоналів "LexVin". Рекомендую всім іноземцям - тут Ви зустрінетесь з допомогою.