Петро

Швидкі, вичерпні відповіді на питання. Я дуже задоволений і рекомендую всім!

Стас

Благодарю за профессиональную услугу. В будущем воспользуюсь еще из вашего сервиса. Ответы ясны, полны, с ссылкой на законодательство.
Головна сторінка › Для дому › Адміністративне право › Згода на толероване перебування і постійне перебування

Згода на толероване перебування і постійне перебування

Тетяна Костира

Автор: 111Тетяна Костира

Термін “Згода на толероване перебування на території Польщі” слід розглядати з урахуванням старого та діючого правового статусу. Закон про надання захисту іноземцям на території Республіки Польща від 13 червня 2003року розглядав надання згоди на толероване перебування під час процесу про надання статусу біженця, у справах про вислання іноземця з території Польщі, а також у зв’язку з невиконанням вислання. Чинний закон від 12 грудня 2013 року у ст.351,358 описує, як виглядає процес надання згоди на толероване перебування.
 
Згідно Закону про іноземців від 12 грудня 2013року, згода на толероване перебування надається іноземцю, якщо зобов’язання до його повернення може бути здійснене лише до краю, у якому, в розумінні Конвенції з прав людини та основоположних свобод, створеній у Римі 4 листопада 1950 року, було б під загрозою його право на життя, свободу і особисту безпеку, або був би він підданий тортурам, або нелюдському, принизливому ставленню, або був би позбавлений права на справедливий судовий розгляд, або у випадку коли зобов’язання до повернення іноземця не може бути виконане з причин незалежних від польських установ , які відповідальні за виконання рішень про зобов’язання іноземця до повернення і від самого іноземця, або може наступити в країну , до якої видача його є неприйнятною на підставі рішення суду у зв’язку з рішенням міністра юстиції про відмову у видачі іноземця.
 
Іноземцеві, якому надано дозвіл на толероване перебування на території Польщі, видається документ “дозвіл на толероване перебування”.Документ, описаний вище, видається на вимогу іноземця комендантом відділу прикордонної служби або комендантом підрозділу прикордонної служби, який видав дозвіл на толероване перебування. Даний документ підтверджує особу іноземця під час його перебування на території Польщі, але не підтверджує громадянства іноземця. Документ “дозвіл на толероване перебування” не надає права на перетин кордону.
 
Документ “дозвіл на толероване перебування” дійсний протягом двох років з моменту його видачі.Для видачі наступного дозволу необхідно подати заяву до органу, який видав цей дозвіл. Орган, відповідальний за видачу документа “дозвіл на толероване перебування”, повинен взяти від іноземця, який подав заяву на отримання або заміну такого документа, відбитки пальців. Важливим є те, що іноземець, який отримав дозвіл на толероване перебування може бути працевлаштований без отримання додатково дозволу на роботу.
 
Згідно закону від 12 грудня 2013 року, дозвіл на постійне проживання надається іноземцеві на невизначений час, на його прохання, якщо безпосередньо перед подачею заяви на отримання дозволу на постійне проживання безперервно перебував на території Польщі протягом 10 років на підставі дозволу на толероване перебування, надане йому на підставі ст.351 п. 1 або 3. Іноземець подає заяву особисто, під час свого законного перебування на території Польщі, до воєводи згідно свого місця проживання. При подачі заяви іноземець зобов’язаний подати відбитки пальців. До заяви слід додати: 4 актуальні фотографії, ксерокопію дійсного прїзного документа, документ, який підтверджує, що іноземець має дозвіл на толероване перебування та документи, які підтверджують безперервне перебування у Польщі або пояснюють наявність перерв у перебуванні.
 
Слід зазначити, що дозвіл на постійне перебування не може бути виданий іноземцю, якому був наданий дозвіл на толероване перебування на території Польщі у зв’язку з невиконанням зобов’язання до повернення з  причин незалежних від польських установ , які відповідальні за виконання рішень про зобов’язання іноземця до повернення і від самого іноземця (дозвіл на толероване перебування був виданий відповідно до ст.351 з.1 п.2 Закону про іноземців).
 

* Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований
У січні 2020 року набирають чинності змінені положення Закону про автомобільний транспорт,...
Умови отримання дозволу на постійне проживання регулюються нормативно-правовим...
Відповідно до ст. 88 Закону про іноземців, іноземцю видається рішення про зобов’язання...
Питання, пов’язані з відбуванням покарання в системі електронного нагляду, регулюються...
На жаль, описана вами ситуація дуже поширена, як на рівні воєвод, так і у  справах,...
Перш за все, іноземець повинен пам’ятати, що зобов’язаний протягом 15 робочих...
Для того, щоб виконувати легально роботу, ваш працівник повинен мати заяву про намір...
Я не поділяю думки польського консула щодо неможливості оформлення візи вашій дружині,...
Відповідно до ст. 116 Закону про іноземців, крім випадків, зазначених у ст. 99 п 1 Закону...
Дуже часто постає питання, яке піднімає один з батьків, котрий на одинці залишився...
У нашій країні, на превеликий жаль, з кожним роком збільшується число розлучень. Кожен...
З 15 серпня ц. р. польський президент може надавати громадянство всім іноземцям, незалежно...
Права особи, якій надано Карту Поляка, як і умови її надання, втрату терміну дії і...
Міністерство соціальної політики України з прийняттям нового Закону України «Про...
Згідно з присланим рішенням, що стосується громадянина України, його депортовано...
Низький рівень правової культури громадян часто не тільки не дає можливість знайти...
Згідно з даними державної служби зайнятості України станом на 1 грудня 2012 р. на обліку...